آئین داوری دومین جشنواره رمضان در قاب تصویر در مرکز فرهنگی هنری دارالفنون برگزارشد. به گزارش روابط عمومی مسجد النبی در روزیکشنبه پنجم مردادماه  ۱۳۹۹ آئین داوری دومین جشنواره رمضان در قاب تصویر با حضور  محمدمهدی تدین موغاری دبیر جشنواره و هیات‌داوران متشکل از حسین ساکی، مریم حسینی و پژمان دادخواه انجام شد. در مرحله […]

آئین داوری دومین جشنواره رمضان در قاب تصویر در مرکز فرهنگی هنری دارالفنون برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مسجد النبی در روزیکشنبه پنجم مردادماه  ۱۳۹۹ آئین داوری دومین جشنواره رمضان در قاب تصویر با حضور  محمدمهدی تدین موغاری دبیر جشنواره و هیات‌داوران متشکل از حسین ساکی، مریم حسینی و پژمان دادخواه انجام شد.

در مرحله اول قضاوت از میان بیش از ۳۰۰ اثر ارسالی، ۹۷ اثر کاندید و ۳۰ اثر انتخاب شدند که از میان ۳۰ اثر راه یافته به مرحله نهایی مسابقه، سه اثر جوایز اول تا سوم را از آن خود کردند و شش اثر دیگر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، سازمان دانش‌آموزی شهر تهران، معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱، مرکز آموزش‌های فرهنگی هنری دارالفنون ومسجدالنبی‌(ص) امیرآبادشمالی، به عنوان متولیان برگزاری این رویدادفرهنگی با هدف ارتباط دو سویه با هنرمندان، در راستای منویات مقام معظم رهبری‌(مد‌ظله‌العالی) و خلق و آرشیو آثار هنری ماندگار و تاثیر گذار بر ذهن مخاطب و بستر سازی در راستای آموزش و ترویج زیبایی‌های دین و معنویت با محدودیت‌های حضور اجتماعی در زمان شیوع ویروس کرونا و منظری دیگر از شهرنشینی اقدام به برپایی این جشنواره کردند.

براساس اعلام شورای سیاست‌گذاری جشنواره آقایان حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم اکبری، علی‌اکبر شیرکوند، عباس باستانی، محمد جواد رشیدی و محمد مهدی تدین موغاری به دلیل رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی این دوره از جشنواره همانطور که در فراخوان اعلام شده، مراسم اختتامیه نخواهد داشت و جوایز منتخبان به صورت مجازی و از طریق واریز به حساب ایشان اهداء خواهد شد.

اسامی منتخبین و بیانیه هیات داوران در روز پنجشنبه نهم مرداد در آستانه عید سعید قربان منتشر خواهد شد.